Witryna www.kam-tech.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji. Aby zabronić naszej stronie wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
Kategorie
  » MONITORING HD-CVI
  » MONITORING IP
  » MONITORING AHD
  » akcesoria CCTV
  » dyski twarde
  » atrapy kamer
  » klawiatury sterujące
  » konwertery sygnałów
  » moduły audio
  » monitory
  » obiektywy
  » obudowy, statywy
  » przełączniki
  » przewody CCTV
  » przyrządy pomiarowe
  » reflektory podczerwieni
  » systemy bezprzewodowe
  » transmisja po skrętce
  » wtyki i złącza
  » zasilacze
  » bariery podczerwieni
  » centrale alarmowe
  » czujniki
  » obudowy
  » powiadomienie GSM
  » przewody
  » sterowniki radiowe
  » sygnalizatory
  » systemy bezprzewodowe
  » zasilacze
  » inne akcesoria
  » kontrolery dostępu
  » Moduły SFP
  » punkty dostępu (AP)
  » routery
  » smart home
  » switche
  » transmitery sieciowe
  » akcesoria
  » akumulatory 12V
  » akumulatory 6V
  » RACK
  » Wolnostojące
  » czytniki
  » system KD ACCO
  » system KD PROX
  » system RCP i KD Roger
  » zamki szyfrowe
  » transpondery
  » system kontroli wartowników
  » BCS IP 2W dwuprzewodowy
  » Commax AHD
  » Commax analog
  » Commax IP
  » Competition - IP
  » Dahua analog
  » Dahua IP
  » Elfon optima smart
  » Laskomex
  » Vidos Duo
  » Vidos analog
  » domofony Commax
  » domofony analogowe
  » domofony cyfrowe
  » zestawy domofonowe
  » interkomy sieciowe i kasowe
  » uchwyty
  » zwory
Informacje o produkcie
TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR
Nasza cena: 459,00 zł (netto)
564,57 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
KAM-TECH, kamery, alarmy, monitoring, skawina, kraków, telewizja przemysłowa, systemy dozorowe, kamtech, krakow, - TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR
Kliknij aby powiększyć
Producent TP-LINK
Dostępność Na zamówienie
Średnia ocena
Brak recenzji
Dodatkowe zdjęcia
 Brak dodatkowych zdjęć produktu.
Opis produktu
TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR



  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.
TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125µm.

  • Jednomodowy moduł 1310nm
  • Maksymalna odległość 10km
  • Obsługuje pełny dupleks
  • Konektor LC/UPC
  • Ethernet 10Gb/s
  • Standad SFP+
  • Wspiera Hot plugging

Karta sieciowa
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 1310nm
Zasilanie 3,3V
Typ światłowodu 9/125um, jednomodowy
Maks. długość kabla 10km
Prędkość transmisji 10Gb/s
Typ portów LC/UPC
Moc nadajnika 0,5 dBm(Max)
-8,2dBm(Min)
Moc odbiornika 0.5dBm(Max)
-14.4dBm(Min)
Czułość -12,6dBm
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Recenzje
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzedni produkt Produkt 5 z 16 w kategorii Moduły SFP Następny produkt
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Producent
TP-LINK
Strona TP-LINK
Inne produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaInformuj mnie o aktualizacjach TXM431-LR Moduł SFP+ LC 10GBase-LR
Reklama
VISA
Kontakt
e-mailbiuro@kam-tech.pl
FAX012-638-13-00
Tel012-638-13-00
GSM504 128 256
GG: 8581925

Godziny działania sklepu

poniedziałek - piątek

od 8 do 16
Informacje
Korzystanie z Serwisu
Polityka prywatności
Serwis
Regulamin
Ogólne warunki gwarancji
Dostawa
Kontakt
Cenniki
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

BCS


Bosch


Commax


Dahua Technology


Elfon


Eve-Tech

Elmes

Fujinon

Laskomex


Pulsar


Satel

Scot

Texecom


Tokina

TP-LINK

Urmet


Vidos

  24 sierpień 2019    
ABAXO - BCS - BOSCH - CNB - COMMAX - ELMES - EVE-TECH - FUJINON - LASKOMEX - PULSAR - SAMSUNG - SATEL - SCOT - TEXECOM - TOKINA - URMET

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapraszamy do współpracy instalatorów!

Telewizja Przemysłowa - Systemy Alarmowe - Domofony - Wideodomofony

Sklep, wysyłka, sprzedaż: 12-638-13-00 | 504-128-256
Serwis, wycena, montaż: 506-951-429

Projekt i wykonanie: Kam-Tech | Pisary 3 | 32-050 Skawina | tel. 12-638-13-00 | biuro@kam-tech.pl