Witryna www.kam-tech.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji. Aby zabronić naszej stronie wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
Kategorie
  » MONITORING HD-CVI
  » MONITORING IP
  » MONITORING AHD
  » akcesoria CCTV
  » dyski twarde
  » atrapy kamer
  » klawiatury sterujące
  » konwertery sygnałów
  » moduły audio
  » monitory
  » obiektywy
  » obudowy, statywy
  » przełączniki
  » przewody CCTV
  » przyrządy pomiarowe
  » reflektory podczerwieni
  » systemy bezprzewodowe
  » transmisja po skrętce
  » wtyki i złącza
  » zasilacze
  » bariery podczerwieni
  » centrale alarmowe
  » czujniki
  » obudowy
  » powiadomienie GSM
  » przewody
  » sterowniki radiowe
  » sygnalizatory
  » systemy bezprzewodowe
  » zasilacze
  » inne akcesoria
  » kontrolery dostępu
  » Moduły SFP
  » punkty dostępu (AP)
  » routery
  » smart home
  » switche
  » transmitery sieciowe
  » akcesoria
  » akumulatory 12V
  » akumulatory 6V
  » RACK
  » Wolnostojące
  » czytniki
  » system KD ACCO
  » system KD PROX
  » system RCP i KD Roger
  » zamki szyfrowe
  » transpondery
  » system kontroli wartowników
  » BCS IP 2W dwuprzewodowy
  » Commax AHD
  » Commax analog
  » Commax IP
  » Competition - IP
  » Dahua analog
  » Dahua IP
  » Elfon optima smart
  » Laskomex
  » Vidos Duo
  » Vidos analog
  » domofony Commax
  » domofony analogowe
  » domofony cyfrowe
  » zestawy domofonowe
  » interkomy sieciowe i kasowe
  » uchwyty
  » zwory
Informacje o produkcie
TL-SL1218MP Przełącznik niezarządzalny PoE, 16 portów 10/100Mb/s, 2 porty gigabitowe
Nasza cena: 555,00 zł (netto)
682,65 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
KAM-TECH, kamery, alarmy, monitoring, skawina, kraków, telewizja przemysłowa, systemy dozorowe, kamtech, krakow, - TL-SL1218MP Przełącznik niezarządzalny PoE, 16 portów 10/100Mb/s, 2 porty gigabi
Kliknij aby powiększyć
Producent TP-LINK
Dostępność Na zamówienie
Średnia ocena
Brak recenzji
Dodatkowe zdjęcia
 Brak dodatkowych zdjęć produktu.
Opis produktu
TL-SL1218MP Przełącznik niezarządzalny PoE, 16 portów 10/100Mb/s, 2 porty gigabitowe



  • 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2 gigabitowe porty RJ45 i 2 gigabitowe gniazda combo SFP
  • Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie PoE Extend, oraz tryb priorytetowania dla portów 1-8: niezawodność i elastyczność przy wymagających zastosowaniach, takich jak systemy wideomonitoringu 
  • Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 192 W łącznej mocy zasilanych urządzeń
  • Łatwość obsługi, brak konieczności przeprowadzania konfiguracji czy instalacji

Specyfikacja techniczna:

Porty 16 portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s
2 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
2 gigabitowe gniazda Combo SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4, 5 (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyżej (do 100 m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100 m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz
Zapasowe pasmo transmisji 7,2 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port1- Port16
Budżet mocy PoE: 192 W
Tablica adresów MAC 8K
Wymiary (S x G x W) 440 × 180 × 44 mm (17,3 × 7,1 × 1,7 cala)
Maks. zużycie energii 18,73 W (220/50 Hz bez podłączonych urządzeń PD)
217,22 W (220/50 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
Ilość generowanego ciepła 63,89 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PD)
741,15 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 192 W)
Funkcje zaawansowane Zgodność z urządzeniami PD działającymi w standardzie IEEE 802.3at/af
Priorytetowanie portów
Tryb PoE Extend (do 250 m zasięgu zasilania PoE i transmisji danych)
Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac
Kontrola przepustowości IEEE802.3x
Metoda transmisji Store-And-Forward
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL1218MP
Kabel zasilający
Instrukcja szybkiej instalacji
Zestaw elementów montażowych
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca
Recenzje
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzedni produkt Produkt 9 z 9 w kategorii 16x+PoE  
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Producent
TP-LINK
Strona TP-LINK
Inne produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaInformuj mnie o aktualizacjach TL-SL1218MP Przełącznik niezarządzalny PoE, 16 portów 10/100Mb/s, 2 porty gigabitowe
Reklama
VISA
Kontakt
e-mailbiuro@kam-tech.pl
FAX012-638-13-00
Tel012-638-13-00
GSM504 128 256
GG: 8581925

Godziny działania sklepu

poniedziałek - piątek

od 8 do 16
Informacje
Korzystanie z Serwisu
Polityka prywatności
Serwis
Regulamin
Ogólne warunki gwarancji
Dostawa
Kontakt
Cenniki
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

BCS


Bosch


Commax


Dahua Technology


Elfon


Eve-Tech

Elmes

Fujinon

Laskomex


Pulsar


Satel

Scot

Texecom


Tokina

TP-LINK

Urmet


Vidos

  19 październik 2019    
ABAXO - BCS - BOSCH - CNB - COMMAX - ELMES - EVE-TECH - FUJINON - LASKOMEX - PULSAR - SAMSUNG - SATEL - SCOT - TEXECOM - TOKINA - URMET

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapraszamy do współpracy instalatorów!

Telewizja Przemysłowa - Systemy Alarmowe - Domofony - Wideodomofony

Sklep, wysyłka, sprzedaż: 12-638-13-00 | 504-128-256
Serwis, wycena, montaż: 506-951-429

Projekt i wykonanie: Kam-Tech | Pisary 3 | 32-050 Skawina | tel. 12-638-13-00 | biuro@kam-tech.pl