Witryna www.kam-tech.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji. Aby zabronić naszej stronie wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
Kategorie
  » MONITORING HD-CVI
  » MONITORING IP
  » MONITORING AHD
  » akcesoria CCTV
  » dyski twarde
  » atrapy kamer
  » klawiatury sterujące
  » konwertery sygnałów
  » moduły audio
  » monitory
  » obiektywy
  » obudowy, statywy
  » przewody CCTV
  » przyrządy pomiarowe
  » reflektory podczerwieni
  » systemy bezprzewodowe
  » transmisja po skrętce
  » wtyki i złącza
  » zasilacze
  » bariery podczerwieni
  » centrale alarmowe
  » czujniki
  » obudowy
  » powiadomienie GSM
  » przewody
  » sterowniki radiowe
  » sygnalizatory
  » systemy bezprzewodowe
  » zasilacze
  » inne akcesoria
  » switche
  » routery
  » punkty dostępu (AP)
  » transmitery sieciowe
  » smart home
  » Moduły SFP
  » akumulatory 12V
  » akumulatory 6V
  » akcesoria
  » RACK
  » Wolnostojące
  » czytniki
  » system KD ACCO
  » system KD PROX
  » system RCP i KD Roger
  » zamki szyfrowe
  » transpondery
  » system kontroli wartowników
  » BCS IP 2W dwuprzewodowy
  » Commax AHD
  » Commax analog
  » Commax IP
  » Dahua analog
  » Dahua IP
  » Elfon optima smart
  » Laskomex
  » Vidos Duo
  » Vidos analog
  » domofony Commax
  » domofony analogowe
  » domofony cyfrowe
  » zestawy domofonowe
  » interkomy sieciowe i kasowe
  » uchwyty
  » zwory

Archer AX50

Informacje o produkcie
TL-SG1210P Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+
Nasza cena: 309,00 zł (netto)
380,07 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
KAM-TECH, kamery, alarmy, monitoring, skawina, kraków, telewizja przemysłowa, systemy dozorowe, kamtech, krakow, - TL-SG1210P Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+
Kliknij aby powiększyć
Producent TP-LINK
Dostępność Na zamówienie
Średnia ocena
Brak recenzji
Dodatkowe zdjęcia
 Brak dodatkowych zdjęć produktu.
Opis produktu
TL-SG1210P Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+




  • 9 portów 10/100/1000Mb/s RJ45, 1 gigabitowy port SFP
  • 8 portów PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
  • Współpraca z urządzeniami zasilanymi PoE, zgodnymi ze standardem IEEE 802.3af/at umożliwia rozbudowę sieci domowej i biurowej
  • Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny ruch danych bez późnień
  • Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 63 W dla wszystkich portów PoE
  • Łatwość obsługi bez potrzeby konfiguracji i instalacji


 

Specyfikacja techniczna:

Porty 8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s PoE+
1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s
1 gigabitowy slot SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Tak
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC / 1,31 A)
Zapasowe pasmo transmisji 20 Gb/s
Porty PoE+ (RJ45) Standard: zgodność ze standardami 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port 1- Port 8
Łączna moc zasilania PoE: 63 W
Tablica adresów MAC 4K
Wymiary (S x G x W) 209 × 126 × 26 mm
Maks. zużycie energii 7,11 W (220 V/50 Hz, brak podłączonego urządzenia PoE)
78,13 W (220 V/50 Hz, z podłączonym urządzeniem PoE o mocy 63 W)
Ilość generowanego ciepła 24,25 BTU/h (brak podłączonego urządzenia PoE)
266,42 BTU/h (podłączone urządzenie PoE o mocy 63 W)
Funkcje zaawansowane Współpraca z urządzeniami PoE zgodnymi ze standardami IEEE 802.3af/at
Kontrola przepływu IEEE802.3x
Funkcja QoS 802.1p/DSCP
IGMP Snooping
Metoda transmisji Store-And-Forward
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG1008P, Zasilacz, Instrukcja instalacji
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Recenzje
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzedni produkt Produkt 33 z 34 w kategorii switche Następny produkt
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Producent
TP-LINK
Strona TP-LINK
Inne produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaInformuj mnie o aktualizacjach TL-SG1210P Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+
Reklama
VISA
Kontakt
e-mailbiuro@kam-tech.pl
FAX012-638-13-00
Tel012-638-13-00
GSM504 128 256
GG: 8581925

Godziny działania sklepu

poniedziałek - piątek

od 8 do 16
Informacje
Korzystanie z Serwisu
Polityka prywatności
Serwis
Regulamin
Ogólne warunki gwarancji
Dostawa
Kontakt
Cenniki
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

BCS


Bosch


Commax


Dahua Technology


Elfon


Eve-Tech

Elmes

Fujinon

Laskomex


Pulsar


Satel

Scot

Texecom


Tokina

TP-LINK

Urmet


Vidos

  06 czerwiec 2020    
ABAXO - BCS - BOSCH - CNB - COMMAX - ELMES - EVE-TECH - FUJINON - LASKOMEX - PULSAR - SAMSUNG - SATEL - SCOT - TEXECOM - TOKINA - URMET

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapraszamy do współpracy instalatorów!

Telewizja Przemysłowa - Systemy Alarmowe - Domofony - Wideodomofony

Sklep, wysyłka, sprzedaż: 12-638-13-00 | 504-128-256
Serwis, wycena, montaż: 506-951-429

Projekt i wykonanie: Kam-Tech | Pisary 3 | 32-050 Skawina | tel. 12-638-13-00 | biuro@kam-tech.pl