Witryna www.kam-tech.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji. Aby zabronić naszej stronie wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
Kategorie
  » MONITORING HD-CVI
  » MONITORING IP
  » MONITORING AHD
  » akcesoria CCTV
  » dyski twarde
  » atrapy kamer
  » klawiatury sterujące
  » konwertery sygnałów
  » moduły audio
  » monitory
  » obiektywy
  » obudowy, statywy
  » przełączniki
  » przewody CCTV
  » przyrządy pomiarowe
  » reflektory podczerwieni
  » systemy bezprzewodowe
  » transmisja po skrętce
  » wtyki i złącza
  » zasilacze
  » bariery podczerwieni
  » centrale alarmowe
  » czujniki
  » obudowy
  » powiadomienie GSM
  » przewody
  » sterowniki radiowe
  » sygnalizatory
  » systemy bezprzewodowe
  » zasilacze
  » inne akcesoria
  » kontrolery dostępu
  » Moduły SFP
  » punkty dostępu (AP)
  » routery
  » smart home
  » switche
  » transmitery sieciowe
  » akcesoria
  » akumulatory 12V
  » akumulatory 6V
  » RACK
  » Wolnostojące
  » czytniki
  » system KD ACCO
  » system KD PROX
  » system RCP i KD Roger
  » zamki szyfrowe
  » transpondery
  » system kontroli wartowników
  » BCS IP 2W dwuprzewodowy
  » Commax AHD
  » Commax analog
  » Commax IP
  » Competition - IP
  » Dahua analog
  » Dahua IP
  » Elfon optima smart
  » Laskomex
  » Vidos Duo
  » Vidos analog
  » domofony Commax
  » domofony analogowe
  » domofony cyfrowe
  » zestawy domofonowe
  » interkomy sieciowe i kasowe
  » uchwyty
  » zwory
Informacje o produkcie
T1700G-28TQ Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G*
Nasza cena: 975,00 zł (netto)
1.199,25 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
KAM-TECH, kamery, alarmy, monitoring, skawina, kraków, telewizja przemysłowa, systemy dozorowe, kamtech, krakow, - T1700G-28TQ  Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty G
Kliknij aby powiększyć
Producent TP-LINK
Dostępność Na zamówienie
Średnia ocena
Brak recenzji
Dodatkowe zdjęcia
 Brak dodatkowych zdjęć produktu.
Opis produktu
T1700G-28TQ  Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G*



Funkcja Physical Stacking

  • Do 6 jednostek Physical Stacking
  • Do 40Gb/s przepustowości
  • Ring Stacking dla funkcji Link Redundancy
  • Agregacja łączy

Funkcje przełącznika warstwy 2 i 2+

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Routing statyczny
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • 802.1Q/MAC/Protocol VLAN

Funkcja Quality of Service

  • 8 kolejek priorytetowania
  • Obsługa standardu IEEE 802.1P/DSCP QoS
  • Ograniczenie prędkości
  • Voice VLAN

Strategie bezpieczeństwa

  • Wiązanie IP-MAC-Port
  • Listy kontroli dostępu (L2~L4 ACL)
  • Funkcja Storm Control
  • Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
  • Ochrona przed atakami DoS
  • Zabezpieczenia portów
  • Szyfrowanie SSL oraz SSH
  • DHCP Snooping

Zarządzanie

  • Interfejs użytkownika dostępny poprzez przeglądarkę internetową
  • CLI przez Telnet
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
  • Zarządzanie IPv6
  • Dual Image

Zastosowanie produktu

Przełącznik zarządzalny T1700G-28TQ L2+ jest stworzony do budowania sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Przełącznik wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ-45 i 4 10-gigabitowych slotów SFP+, zapewniając większą elastyczność w rozbudowie sieci. Ma także możliwość obsługi zaawansowanych funkcji warstwy 2+ i QoS na skalę przedsiębiorstwa. Co więcej, dzięki funkcji tworzenia stosu w warstwie fizycznej , T1700G-28TQ gwarantuje stabilność sieci i wydajną kontrolę nadmiarowości.Przełącznik T1700G-28TQ L2+ to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla sieci korporacyjnych.

Możliwość fizycznego stackowania

Technologia fizycznego stackowania pozwala na połączenie kilku przełączników w jedną jednostkę, dzięki czemu będą pracować szybciej, a zarządzanie nimi będzie łatwiejsze. System stackowania T1700G-28TQ pozwala na osiągnięcie dwukierunkowej przepustowości stackowania 40G z wbudowaną redundancją i automatycznym przełączaniem awaryjnym. Przełącznik obsługuje do 6 jednostew w stosie, co daje łącznie 144 gigabitowe porty Ethernet, 12 slotów SFP+ 10G oraz przepustowość przełączania 768Gb/s, co pozwala na obsługę nawet wymagających sieci i łatwą ich rozbudowę.

 

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy L2 i L2+

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1700G-28TQ wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników. Ponadto, T1700G-28TQ obsługuję funkcję warstwy L2+: routing statyczny.

Zabezpieczenia sieci

Funkcje przełącznika T1700G-28TQ , takie jak: wiązanie IP-MAC-Port, ochrona portów, Storm Control oraz DHCP Snooping chronią przed atakami ARP, broadcast storm itd. Wykorzystanie list kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) uniemożliwia dostęp do określonych zasobów sieci; odmowa przesłania pakietów może być ustalona dla określonych źródłowych bądź docelowych adresów MAC, adresów IP, portów TCP/UDP a nawet identyfikatorów VLAN. Ponadto, przełącznik wykorzystuje szyfrowanie 802.1X w połączeniu z funkcjami serwera RADIUS do uwierzytelniania użytkowników, chcących uzyskać dostęp do sieci. Urządzenie umożliwia podłączenie do określonych zasobów sieci użytkowników nie odsługujących protokołu 802.1X, jako gości VLAN.

 

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik T1700G-28TQ jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwości zarządzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia. Szerokie możliwości zarządzania IPv6 pozwalają na płynną migrację sieci do tego standardu. Przełącznik obsługuje też funkcję Dual Image.

 

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
4 sloty SFP+ 10G*

*1G w trybie SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Bezwentylatorowy Tak
Zasilanie 100-240V, 50/60Hz
Pobór mocy 21,8W
Waga 2,8kg
Wymiary (S x G x W) 440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cala)


PHYSICAL STACKING
Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC) TXM431-SR
TXM432-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maksymalna ilość portów Stacking 2 SFP+
Ilość jednostek w stosie Do 6 jednostek
Przepustowość portu stakującego 20Gb/s (Pełny-Dupleks)


WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania Do 128Gb/s dla pojedynczego przełącznika
Szybkość przekierowań pakietów Do 95.2Gb/s dla pojedynczego przełącznika
Tablica adresów MAC 16K
Bufor pakietów 1,5MB
Ramki jumbo 9KB
Ilośc tras statycznych 32 IPv4
Ilość interfejsów z adresami IP 16


FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 8 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
IPv6 QoS**
Voice VLAN
Funkcje L2 i L2+ Routing statyczny
DHCP Relay**
IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
LLDP, LLDP-MED**
Sieci VLAN Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)
MAC VLAN/Protocol VLAN
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4) Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
IPv6 ACL**
Bezpieczeństwo transmisji AAA**
Port Security
DHCP Snooping
Wiązanie IP-MAC-Port
ARP Inspection
Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Ochrona przed atakami DoS
IPv6 Podwójny stos IPv4/IPv6
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
Zastosowania IPv6 Klient DHCPv6
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
Dual Image

**Funkcje dodane zostaną w nowej wersji oprogramowania


INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania T1700G-28TQ
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

 

Recenzje
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzedni produkt Produkt 20 z 45 w kategorii switche Następny produkt
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Producent
TP-LINK
Strona TP-LINK
Inne produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaInformuj mnie o aktualizacjach T1700G-28TQ Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G*
Reklama
VISA
Kontakt
e-mailbiuro@kam-tech.pl
FAX012-638-13-00
Tel012-638-13-00
GSM504 128 256
GG: 8581925

Godziny działania sklepu

poniedziałek - piątek

od 8 do 16
Informacje
Korzystanie z Serwisu
Polityka prywatności
Serwis
Regulamin
Ogólne warunki gwarancji
Dostawa
Kontakt
Cenniki
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

BCS


Bosch


Commax


Dahua Technology


Elfon


Eve-Tech

Elmes

Fujinon

Laskomex


Pulsar


Satel

Scot

Texecom


Tokina

TP-LINK

Urmet


Vidos

  24 czerwiec 2019    
ABAXO - BCS - BOSCH - CNB - COMMAX - ELMES - EVE-TECH - FUJINON - LASKOMEX - PULSAR - SAMSUNG - SATEL - SCOT - TEXECOM - TOKINA - URMET

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapraszamy do współpracy instalatorów!

Telewizja Przemysłowa - Systemy Alarmowe - Domofony - Wideodomofony

Sklep, wysyłka, sprzedaż: 12-638-13-00 | 504-128-256
Serwis, wycena, montaż: 506-951-429

Projekt i wykonanie: Kam-Tech | Pisary 3 | 32-050 Skawina | tel. 12-638-13-00 | biuro@kam-tech.pl