Witryna www.kam-tech.pl wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji. Aby zabronić naszej stronie wykorzystywanie plików cookies, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk
Kategorie
  » MONITORING HD-CVI
  » MONITORING IP
  » MONITORING AHD
  » akcesoria CCTV
  » dyski twarde
  » atrapy kamer
  » klawiatury sterujące
  » konwertery sygnałów
  » moduły audio
  » monitory
  » obiektywy
  » obudowy, statywy
  » przełączniki
  » przewody CCTV
  » przyrządy pomiarowe
  » reflektory podczerwieni
  » systemy bezprzewodowe
  » transmisja po skrętce
  » wtyki i złącza
  » zasilacze
  » bariery podczerwieni
  » centrale alarmowe
  » czujniki
  » obudowy
  » powiadomienie GSM
  » przewody
  » sterowniki radiowe
  » sygnalizatory
  » systemy bezprzewodowe
  » zasilacze
  » inne akcesoria
  » kontrolery dostępu
  » Moduły SFP
  » punkty dostępu (AP)
  » routery
  » smart home
  » switche
  » transmitery sieciowe
  » akcesoria
  » akumulatory 12V
  » akumulatory 6V
  » RACK
  » Wolnostojące
  » czytniki
  » system KD ACCO
  » system KD PROX
  » system RCP i KD Roger
  » zamki szyfrowe
  » transpondery
  » system kontroli wartowników
  » BCS IP 2W dwuprzewodowy
  » Commax AHD
  » Commax analog
  » Commax IP
  » Competition - IP
  » Dahua analog
  » Dahua IP
  » Elfon optima smart
  » Laskomex
  » Vidos Duo
  » Vidos analog
  » domofony Commax
  » domofony analogowe
  » domofony cyfrowe
  » zestawy domofonowe
  » interkomy sieciowe i kasowe
  » uchwyty
  » zwory
Informacje o produkcie
TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) 24 porty Gb, 4 sloty combo SFP
Nasza cena: 465,00 zł (netto)
571,95 zł (brutto)
Zamawiana ilość:  
KAM-TECH, kamery, alarmy, monitoring, skawina, kraków, telewizja przemysłowa, systemy dozorowe, kamtech, krakow, - TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424)  24 porty Gb, 4 sloty combo SFP
Kliknij aby powiększyć
Producent TP-LINK
Dostępność Na zamówienie
Średnia ocena
Brak recenzji
Dodatkowe zdjęcia
 Brak dodatkowych zdjęć produktu.
Opis produktu
TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424)  24 porty Gb, 4 sloty combo SFP

  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
  • Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej
  • Statyczna agregacja portów
  • Jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VLAN ID
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • Funkcja QoS (Quality of Service)
  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)

Zastosowanie produktu

Gigabitowy przełącznik Smart TL-SG2424 firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty combo SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. 

Przełącznik TL-SG2424 jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik TL-SG2424 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP. 

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2424 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników. 

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik TL-SG2424 jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwosci zarzadzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia.

 

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 sloty combo SFP 100/1000Mb/s
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Bezwentylatorowy
Wymiary (SxGxW) 440*180*44 mm (17.3*7.1*1.7 cala)
Pobór prądu Maximum: 22.3W (220V/50Hz)
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 48Gb/s
Tablica adresów MAC 8192
Szybkość przekierowań pakietów 35.7 Mp/s
Ramka Jumbo 10240 Bajtów
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów(Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Obsługa protokołu IEEE802.1Q, jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Bezpieczeństwo transmisji Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG2424
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

 

Recenzje
 Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzedni produkt Produkt 2 z 44 w kategorii switche Następny produkt
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Producent
TP-LINK
Strona TP-LINK
Inne produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaInformuj mnie o aktualizacjach TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) 24 porty Gb, 4 sloty combo SFP
Reklama
VISA
Kontakt
e-mailbiuro@kam-tech.pl
FAX012-638-13-00
Tel012-638-13-00
GSM504 128 256
GG: 8581925

Godziny działania sklepu

poniedziałek - piątek

od 8 do 16
Informacje
Korzystanie z Serwisu
Polityka prywatności
Serwis
Regulamin
Ogólne warunki gwarancji
Dostawa
Kontakt
Cenniki
O nas
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym

BCS


Bosch


Commax


Dahua Technology


Elfon


Eve-Tech

Elmes

Fujinon

Laskomex


Pulsar


Satel

Scot

Texecom


Tokina

TP-LINK

Urmet


Vidos

  19 listopad 2019    
ABAXO - BCS - BOSCH - CNB - COMMAX - ELMES - EVE-TECH - FUJINON - LASKOMEX - PULSAR - SAMSUNG - SATEL - SCOT - TEXECOM - TOKINA - URMET

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, zapraszamy do współpracy instalatorów!

Telewizja Przemysłowa - Systemy Alarmowe - Domofony - Wideodomofony

Sklep, wysyłka, sprzedaż: 12-638-13-00 | 504-128-256
Serwis, wycena, montaż: 506-951-429

Projekt i wykonanie: Kam-Tech | Pisary 3 | 32-050 Skawina | tel. 12-638-13-00 | biuro@kam-tech.pl